KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 6398700
nr 639 8700
Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. A Reniér. Oval 8x6
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 10 maj 2010
kl 18:39:54
8/5 19:32:19
700 kr
10/5 16:51:59
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)